W koszyku:
Brak produktów
Kategorie

Logowanie i rejestracja

Login:
Hasło:
* Jeśli nie posiadasz loginu oraz hasła zarejestruj się aby założyć nowe konto.

Informacje

Regulamin

Regulamin

Strona niniejsza zawiera regulamin, na podstawie którego dostarczamy wszelkie produkty, dostępne na naszej stronie internetowej pod adresem http://www.polexpo.com.pl/. Przed zamówieniem ze Strony jakichkolwiek Produktów należy uważnie zapoznać się z treścią Regulaminu. Zamawiając którykolwiek z naszych Produktów na Stronie bądź drogą telefoniczną akceptujesz niniejszy Regulamin, a zawarte w nim postanowienia stają się dla Ciebie wiążące. Wydrukuj kopię Regulaminu, by móc się do niego odwołać w przyszłości.

Niniejszy Regulamin jest ogólnodostępny i można go pobrać w dowolnej chwili.

O nas,

Sklep internetowy polexpo.com.pl , dostępny pod adresem http://www.polexpo.com.pl// , http://www.euro-color.pl/ , prowadzony jest przez "POL-EXPO" Przedsiębiorstwo Importowo Eksportowe Leszek Krasowiak, na podstawie zaświadczenia nr. 43120 z dnia 06-11-2008 Referatu Handlu i Usług Urzędu Miasta Łodzi - Delegatura Łódź Śródmieście, Łódź ul. Piotrkowska 153. Siedziba firmy znajduje się w Zgierzu 95-100 przy ul. Energetyków 1. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 726-025-14-06, Regon: 004288050.

 

Regulamin zakupów.

 

 1. Sklep internetowy polexpo.com.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez strony http://www.euro-color.pl ,www.polexpo.com.pl.
 2. Niniejszy Regulamin reguluje m.in. kwestie składania Zamówień, zawarcia Umowy, dostawy Produktów, odstąpienia od Umowy, procedurę postępowania w przypadku Produktów wadliwych, warunki realizacji
 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie polexpo.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 4. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych polexpo.com.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.
 5. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub faktury VAT na życzenie klienta.
 6. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
 7. Możliwe są następujące formy płatności:
  • Za pobraniem - gotówką kurierowi.
  • Przelewem. Po złożeniu zamówienia i wybraniu opcji przelewu, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego na który należy wpłacić pieniądze. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, paczka jest pakowana i wysyłana.
 8. Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji zamówienia oraz czas dostawy. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany w regulaminie, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.
 9. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 10. Przesyłki są dostarczane w ciągu 2-5 dni.
 11. W stosunku do osób innych niż konsumenci w zakresie dopuszczonym przez obowiązujące przepisy prawa Polexpo.com.pl nie odpowiada za jakiekolwiek straty, wynikające z opóźnienia w dostawie.
 12. Sklepu polexpo.com.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
 13. Wszelkie zmiany w niniejszym regulaminie będą publikowane na bieżąco, jednakże dalsze korzystanie ze strony uznaje się za akceptację Regulaminu.
 14. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia w sklepie internetowym pod adresami http://www.euro-color.pl ,www.polexpo.com.pl i obowiązuje przez czas nieoznaczony.
 15. Podmiot prowadzący sklep zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn to jest: zmiany przepisów prawa - w zakresie, w jakim te zmiany wpływają na realizację postanowień niniejszego Regulaminu.
 16. Wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania (zamieszczenia) w sklepie internetowym, w związku z czym Klient jest zobowiązany do bieżącej weryfikacji jego postanowień.
 17. Odstąpienie przez kupującego od Umowy w przypadku niewadliwego Produktu
  • Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 1 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny w terminie 14 dni, licząc od dnia otrzymania towaru. Należy wysłać oświadczenie (w formie pisemnej lub na każdym innym trwałym nośniku) . Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy klient ma 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.
   E-mail: office@polexpo.pl Postępując zgodnie z procedurą zwrotu koszty przesyłki pokrywa kupujący. Po zawiadomieniu nas o chęci odstąpienia od Umowy i zwrotu Produktu, kwota przez nas pobrana zostanie Ci zwrócona jak najszybciej, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od Umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.Strona główna   |   Nowości   |   Promocje   |   O firmie   |   Produkty   |   Usługi   |   Kontakt
projekt i pozycjonowanie ATOM (c) 2007