W koszyku:
Brak produktów
Kategorie

Logowanie i rejestracja

Login:
Hasło:
* Jeśli nie posiadasz loginu oraz hasła zarejestruj się aby założyć nowe konto.

Informacje

O firmie

Firma Pol - Expo producent marki Eurocolor powstała w 1990 roku i od początku zajmuje się produkcją lakierów i autokosmetyków, a od niedawna produkcją farb (emulsji) zewnętrznych i wewnętrznych. Nasze wyroby powstają w oparciu o wieloletnie badania i doświadczenie. Produkowane na całkowicie zautomatyzowanych liniach produkcyjnych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Na przestrzeni lat firma wprowadziła wiele nowych produktów o doskonałej jakości do swojego asortymentu, dzięki czemu w szybkim tempie zdobyła nie tylko polski rynek lecz także rynki zagraniczne.


Nasza firma posiada duży asortyment produktów w różnych pojemnościach, w tym lakiery samochodowe, emalie ogólnego stosowania, podkłady, środki do renowacji i konserwacji pojazdów, środki pielęgnacyjne, kosmetyki samochodowe a także bardzo ekskluzywną serię produktów do motocykli. Nasze produkty znajdą również zastosowanie w gospodarstwie domowym (np. płyn do czyszczenia i mycia szyb, konserwacji mebli, oraz nabłyszczacz do kwiatów) a także w budownictwie farby zewnętrzne, wewnętrzne białe oraz kolorowe jak również podkłady (grunty ) - impregnaty.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnym parkiem maszynowym, a także dużą powierzchnią do zagospodarowania świadczymy także usługi w zakresie napełniania i konfekcjonowania (produkcja pod zleconą markę)Strona główna   |   Nowości   |   Promocje   |   O firmie   |   Produkty   |   Usługi   |   Kontakt
projekt i pozycjonowanie ATOM (c) 2007